KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13117005
nr 1311 7005
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Signerad, blomsterstilleben. Motivet: 29x22cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:05:34
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind